O Autorach

Karol Konkel-

podróżowanie zacząłem od autostopu do krajów europejskich- Francji, Hiszpanii, Niemiec, Holandii i Belgii (2000- 2004). Później były zarobkowe wypady do Wielkiej Brytanii. W czasie jednego z nich (2004) odwiedziłem Szkocję i Walię. Na trzecim roku studiów pojawił się pomysł na urlop dziekański- i wyprawę do Malezji, Nowej Zelandii i Australii (w 2004 roku)- wtedy mocniej zaprzyjaźniłem się z aparatem, i tak już zostało. Kilka razy miałem przyjemność zobaczyć zimą włoskie Dolomity i żeglować po chorwackich wodach terytorialnych. Syria, Liban i Turcja w 2008 roku to najświeższy pomysł- kolejny to Borneo i Ameryka Południowa.

Na zdjęciu powyżej- ze sprzedawcą biletów autokarowych w Syrii, który był przekonany że jestem aktorem z tureckiego serialu “Muhannad”. Nie napiszę, gdzie siedzę ;)

Kontakt: karol.konkel(at)gmail.com

 

Misia Dudek-

a ja życzę Wszystkim udanych podróży :) Niech nie braknie Wam odwagi i rozsądku, otwartości i czujności.

Pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno i zawsze można zacząć podróżować!!!

Powodzenia!

2 Odpowiedzi do “O Autorach”

18 11 2009
wawrzon (17:15:28) :

Witam!!!

Kochani czy możecie pomóc i podać, czy z Alanyi jest bezpośrednie połączenie autobusowe do Kapadocji – najlepiej do Goreme.
PZDRW

19 01 2011
azab (15:11:18) :

tak…. jest dużo takich połączeń i dużo biur które zaproponuja ci taki bilet. nie powinno być z tym problemu ja co prawda jechałem w drugą stronę z Goreme do Konya potem Manavgat, Side i dalej do Antalyi a nie do Alanyi, ale pamiętam na tablicach ogłoszeń kursów z Goreme do Alanyi było bardzo dużo – podejrzewam że w drugą stronę będzie podobnie… pzdr

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>